Ranking kont dla młodzieży

Szukasz najlepszego konta dla młodych? one growing bar chart and a portable device with financial data (3d render)

Potrzebujesz darmowego konta, wolnego od jakichkolwiek opłat?

Nie wiesz które konto bankowe wybrać?

Zapraszam Cię do zapoznania się z poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie konto młodzieżowe. Dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę w ofertach kont dla młodych, a także będzie mógł skorzystać z naszego rankingu i sprawdzić, które konto obecnie cieszy się najwyższą oceną wśród klientów.

Darmowe konta dla młodzieży

Sprawdzając pierwszą lepszą ofertę można bardzo łatwo zauważyć, że w przypadku kont dla młodych banki zrezygnowały z większość opłat i promują je pod nazwą darmowych kont bankowych. Jednak czy faktycznie są to w 100% darmowe konta? Jeśli chodzi o samo otworzenie konta, prowadzenie i wydanie karty debetowej do płatności w sklepach to tak – jest to w 100% darmowe, jednak usługi dodatkowe bywają już płatne…

Na jakie koszty uważać?

Po pierwsze koszty karty debetowej. Jak już wcześniej napisałem, wydanie karty i jej używanie jest darmowe – jednak trzeba wykonać określoną ilość transakcji lub dokonać płatności na określoną sumę w miesiącu, aby karta była w pełni darmowa.

Po drugie koszty przelewów. Nie we wszystkich ale w kilku bankach w przypadku kont darmowych, dziennie przysługuje określona ilość darmowych przelewów. Za każdy kolejny zapłacimy – trzeba na to uważać. Najczęściej mamy ok. 3/5 darmowych przelewów dziennie co w zupełności wystarcza.

Po trzecie koszty za wypłaty z obcych bankomatów – niektóre banki jak mBank przyzwyczaiły klientów do tego, że bez względu na bankomat wypłacimy w nim pieniądze za darmo. Niestety w przypadku kont dla młodzieży wypłata z bankomatu innego niż bankomat danego Banku jest płatna.

Ranking kont dla młodzieży

Poniżej mamy dostępny ranking kont dla młodzieży – warto z niego skorzystać przy wyborze konta, ponieważ jest on tworzony w oparciu o koszty konta, funkcjonalność, dodatkowe usługi i  opinie użytkowników. Jest on uaktualniany średnio co tydzień tak więc oferty w nim zawarte są w 100% aktualne.

Pamiętaj, że możesz założyć konto przez internet – to najszybsza i jedna z bezpieczniejszych firm założenia konta bankowego.

 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *