PKO Konto dla młodych – darmowe czy nie?

konto dla młodych w pkoNa pewno każdy z was już nie raz słyszał bądź czytał o darmowym koncie, które po założeniu przestało nim być. Nagle pojawiła się opłata za kartę, opłata za dodatkowe przelewy, a kiedy chcieliśmy wypłacić pieniądze z bankomatu to została naliczona prowizja – niestety to rzeczywistość, takie konta naprawdę istnieją pod nazwą darmowe konto bankowe.

Dzisiaj wezmę pod lupę jedno z popularniejszych darmowych kont bankowych a będzie nim oczywiście Konto dla młodych w PKO BP.

PKO – Konto dla młodych – darmowe czy nie?

No właśnie, czy jest ono w pełni darmowe – tak przynajmniej mówi nam oferta na stronie PKO BP. Na samym wstępie zaznaczone mamy: 0 złotych za konto bez żadnych warunków – co mówią opinie użytkowników:

Mirka z forum PKO BP

Ja założyłam konto dla młodych w PKO BP pół roku temu, sporo czytałam na jego temat i ludzie je polecali. Do tej pory nie została mi naliczona żadna opłata. Jedyne co to opłata za kartę debetową ale wystarczy 5 razy w ciągu miesiąca nią zapłacić i nie ma opłaty – tak więc ok 🙂

Ponadto warto wspomnieć o fajnej opcji limitu odnawialnego, który można włączyć za darmo 🙂 ogólnie rzecz biorąc, POLECAM konto każdemu studentowi 🙂

To jedna z wielu opinii z tego forum – znajdziecie na nim ich wiele i większość z nich bo ponad 95% jest pozytywnych – tak wynika z moich obserwacji. Dodatkowo sprawdziłem też inne fora – tam także pozytywne opinie o koncie dla młodych w PKO są w znacznej większości.

Dla kogo konto w PKO BP

Już wiemy, że konto w PKO jest w pełni darmowe i wolne od jakichkolwiek opłat – ale dla kogo jest ono dedykowane? Jak sama nazwa wskazuje: Konto dla młodych – jednak co to dokładnie oznacza? konto w pko

Warto tutaj wiedzieć, że Konto dla młodych w PKO BP może założyć osoba, która ukończyła 18 lat i za darmo może go używać do 26 roku życia – co dalej? Kończąc 26 lat nasze konto dla młodych zostaje automatycznie przekształcone w Konto za ZERO z zachowaniem tego samego numeru konta, loginu i haseł.

Podsumowując: konto dla młodych w Banku PKO BP jest w pełni darmowe – najlepiej poświadczają to opinie samych użytkowników konta, które w ponad 95% są pozytywne. Dodatkowo w koncie możemy liczyć na:

• 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS,
  • 0 zł za udzielenie kredytu odnawialnego,
  • dla aktywnych 4% na Koncie Oszczędnościowym Plus  do 999,99 zł,
  • usługa AUTOOSZCZĘDZANIE- oszczędzanie bez wysiłku i przy okazji,
  • pakiet ofert rabatowych,
  • płatności mobilne – darmowa  aplikacja IKO, dzięki której będziesz mógł dokonywać szybkich i wygodnych płatności telefonem komórkowym.

Szczegóły możliwości można poznać na stronie PKO BP.

Be First to Comment